12
Київский
Міжнародний
Фестиваль
Реклами
ПЕРЕМОГТИ
Не можна виправдатись Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив
Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати
Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку
13 квiтня
Акредитацією преси на 12-му КМФР довірено займатися одеському агентству «Формула успіху»

PR & BTL агентство «Формула успіху», одне з найбільших агентств маркетингових сервісів Півдня України, стало офіційним PR-агентством 12-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.

Головна турбота «Формули успіху» на КМФР — це забезпечення ефективної роботи прес-центру фестивалю, оперативне та змістовне інформування ЗМІ про всі події, програму, журі та учасників фестивалю.

Ірина Лєскова, директор агентства «Формула успіху»: "Ми дуже раді, що цього року організатори КМФР вирішили освіжити життя фестивалю атмосферою нашого Причорномор'я. Ласкаво просимо в нашу перлину біля моря!"

Максим Лазебник, продюсер КМФР: «Для оргкомітету фестивалю принципово важливо, щоб всі люди і команди, які працюють разом з нами над організацією фестивалю, були надійними і досвідченими. Я знайомий з агентством «Формула успіху» вже не перший рік. Знаю, що вони в 2002 році стали чи не першим спеціалізованим BTL-агентством Одеси. Кажуть, що з тих пір хлопцями з «Формули успіху» проведено понад 1500 PR, BTL і event кампаній, акцій для десятків регіональних, національних та закордонних клієнтів. Вірю, що все у них виходило добре. Сподіваюся, що і наша співпраця виявиться успішною».

У 2011 р. Київський Міжнародний Фестиваль Реклами вперше відбудеться в Одесі. Основні заходи КМФР будуть проходити в районі Морського Вокзалу — у Морській Арт галереї, Яхт-клубі «Одеса», конференц-залі готелю «Одеса», з 26 по 28 травня.

Прийом конкурсних робіт - до 22 квітня 2011.

До уваги ЗМІ: оголошена акредитація представників медіа на заходи фестивалю. Дізнатися умови участі ви можете за тел.
+38 048.728.80.98, + 38 067.559.43.43 Контактна особа: Ганна Оборська.
http://promo-ua.com 


Next Page