12
Київский
Міжнародний
Фестиваль
Реклами
ПЕРЕМОГТИ
Не можна виправдатись Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив
Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати
Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку

Готельний комплекс «Одеса»

Готельний комплекс «Одеса» - один з найбільших готелів Україні і найбільший готель в Одеській області. Він побудований у 2001 р. за міжнародними стандартами «п'ять зірок».

Розташування готелю настільки унікальне, що це важко уявити, «Це треба бачити», як кажуть в Одесі. І тим не менше готель знаходиться не біля моря, а безпосередньо у морі в центрі Одеської гавані, за Морвокзалом. З трьох сторін готельний комплекс «Одеса» оточують причали для пасажирських лайнерів і морських яхт.

У конференц-залі цього готелю пройде Міжнародна конференція Київського Міжнародного Фестивалю реклами і тут же, на Морвокзалі, пройде вся денна програма 12-го КМФР

Вам знадобиться всього 10 хвилин, щоб вийти з готелю і, піднявшись Потьомкінськими сходами (які з історичних часів вважаються «ганком Одеси»), сфотографуватися біля пам'ятника Дюку де Рішелье. Ще 5 хвилин - і ви вже в центрі Дерибасівської. Всього 30 кроків відокремлює готель від Концертно - виставкового залу на Морвокзалі і 50 кроків від Морської галереї Одеського порту. 19-поверхова будівля готелю площею 26 000 квадратних метрів подібна до корабля, 158 комфортабельних номерів мають вигляд на море. Обслуговування в номерах цілодобове.

Готельний комплекс «Одеса» є прекрасним місцем для роботи і відпочинку. Він гармонійно поєднує в собі діловий стиль і вишуканість інтер'єру, об'єднуючи в собі готель, конференц-зали, кімнати для переговорів, бізнес-центр (все обладнано за останнім словом техніки), банкетний зал, ресторани, бари, банківське відділення, аптеку, перукарню, косметичний салон, пральню і хімчистку. 1500 квадратних метрів займають басейн і лазні, фітнес зал, зали з силовими і кардіотренажерами, масажні кабінети, солярій. Тут Вас зустріне чудово підготований персонал і чистота.

Готель обладнаний всіма системами безпеки (у тому числі автоматичною системою протипожежного контролю та пожежогасіння), системою кондиціонування і вентиляції, міжнародного та міжміського телефонного зв'язком, супутниковим TV та Інтернетом. До Ваших послуг трансфер в аеропорт.

На базі готельного комплексу «Одеса» проходять зустрічі на вищому рівні, міжнародні конгреси, конференції, наукові семінари.

До Ваших послуг обмін валюти, банкомати, операції з чеками, розрахунок кредитними картками.

Готельні номери «Одеси»

Всі кімнати оснащені супутниковим телебаченням, мінібаром, індивідуальною системою кондиціювання повітря, сейфом, стаціонарними телефонами з сиcтемою голосової пошти, можливістю підключення комп'ютера до Інтернет.

Адреса готелю: м. Одеса, вул. Приморська, 6а http://odessa-hotel.com.ua/

Вартість проживання

Стандартний одномісний номер - 1027,00 гривень на добу з урахуванням ПДВ.

У вартість входить: сніданок «Шведський стіл», податки і парковка.

При перерахунку вартості в інших валютах (євро, долар), використовується курс, що діє на момент оплати.