12
Київский
Міжнародний
Фестиваль
Реклами
ПЕРЕМОГТИ
Не можна виправдатись Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив Запрацювалися й не встигли Участь у фестивалях не окуповується Усе скупили мережевики Нас тут ніхто не знає Наш рівень - Канни й вище Там завжди перемагають москалі Нічого на вручення вдягти Я своє відфестивалив
Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати Члени журі нагороджують один одного Нагорода мені нічого не дає Там перемагають фейки, а ми робимо ефективну рекламу Війна - справа молодих Лінь пертися до Одеси Клієнт був против Мій час коштує дорого На ринку застій, нема чого святкувати
Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку Якби призи були грошові… У наших клієнтів маленькі бюджети Секретарка вагітна, нема кому заявку подати Україна не готова до наших ідей Наші перемоги всім набридли Ми економимо на фестивалях Бережу печінку
22 квiтня
tochka.net задасть настрій 12-го КМФР

Незважаючи на те, що вже з самого ранку 26 травня в усіх залах КМФР повним ходом будут йти семінари, перегляди, а судді будуть оцінувати фестивальні роботи, по-справжньому Київський Міжнародний Фестиваль Реклами почнеться лише ввечері, з запальної вечірки відкриття.

Opening-party - це важлива точка, що задає тон всьому КМФР, точка зустрічі учасників, точка відліку усього фестивального життя в Одесі. І ми не даремно кілька разів сказали «точка», ні-ні, це не помилка. Бо вечірку, присвячену відкриттю КМФР в Одесі організовує портал tochka.net.

Сьогодні tochka.net - це один з найпопулярніших інтернет-порталів в Україну. Понад 2,5 млн. користувачів щомісяця отримують доступ до унікального контенту і корисним сервісам. Найсвіжіші новини України та світу українською та російською мовами, актуальні репортажі, фото та відеозвіти, веб-конференції та багато іншого - і все це tochka.net.

Вечірка відкриття КМФР пройде в Саду скульптур Одеського Літературного музею, який по-праву вважається справжньою «визитівкою» міста.

Поруч з Літературним Музеем знаходиться італійське подвір'я, що продовжує давню традицію затишних одеських дворів. Прикрашений клумбами і фонтаном у центрі, двір населений оригінальними скульптурами. З 1995 року в ньому почав створюватися Сад скульптур - експозиція під відкритим небом, унікальний культурний об'єкт, який не має аналогів.

Сад скульптур - це зібрання гумористичних скульптурних композицій, присвячених письменникам, літературним героям і знаковим персонажам міського фольклору: «Герой одеських анекдотів Рабинович», «Антилопа Гну», «Сашко-музика», «Одеса-мама», «Одесит Міша», « шаланди, повні кефалі » та інші скульптури.

Оксана Босович, offline marketing director компанії digital ventures: «Мені здаеться, що це дуже здорово, що саме ми організуємо вечірку відкриття на першому «виїзному» КМФР. Адже це чудова можливість зустріти тих, хто приїхав в Одесу «пофестивалити», задати настрій, познайомитися і поспілкуватися. Впевнена, що буде класно!».

Максим Лазебник, продюсер проекту КМФР: «Я дуже задоволений тим, що нашим партнером в організації opening party стала саме tochka.net. Це дуже яскравий інтернет-проект, чудові люди і професіонали, в яких я впевнений. Чекаємо всіх в Одесі! Будь-які виправдання неучасті будуть виглядати непереконливо ».

До участі у вечірці запрошуютьсяувсі учасники, які отримали повну акредитацію на 12-й КМФР c 26 по 28 травня.


Подробиці на сайтах:

http://kiaf.com.ua/

http://www.facebook.com/kiaf.com.ua

http://twitter.com/kiaf_ua  

Next Page